Symfonia i zintegrowane płatności w EuroFlorist

Symfonia i zintegrowane płatności w EuroFlorist  

„Ta zaawansowana platforma biznesowa nie funkcjonowałaby w 100%, gdyby nie jej integracja z Systemem Symfonia Handel i FK. Mechanizm pozwala  na automatyczne przekazanie dokumentów sprzedażowych z platformy do księgowości. Dużym ułatwieniem dla działu księgowego jest też integracja Symfonii FK z funkcjonującymi w firmie EuroFlorist systemami płatniczymi m.in.: PayPal.” - mówi Pan Andrzej Świderski Prezes spółki EuroFlorist

 

Firma EuroFlorist Polska powstała w 1995 roku. Przedsiębiorstwo działa w oparciu o doświadczenia skandynawskiej sieci EuroFlorist, która jest największą siecią kwiaciarni w Europie. Przynależność do tej organizacji sprawia, że poziom oferowanych usług odpowiada najwyższym światowym standardom.

W Polsce z EuroFlorist współpracuje ponad 700 kwiaciarni. Dzięki międzynarodowym kontaktom, kwiaciarnie współpracujące w systemie EuroFlorist śledzą na bieżąco światowe tendencje w sztuce układania kwiatów.

Aby ułatwić klientom wysyłanie kwiatów, EuroFlorist stworzyło Kwiaciarnię Internetową www.twojekwiaty.pl. Dzięki niej można wysłać kwiaty przez Internet, a zamówienie jest realizowane w mniej niż 24 godziny. 

 

„Przykład rozwiązań opracowanych dla EuroFlorist potwierdza, że uniwersalne i kompleksowe rozwiązanie, jakim jest Symfonia Forte, może wykonywać nawet najbardziej wyspecjalizowane i nietypowe  zadania.”  - mówi Pan Andrzej Świderski

 

Zakres współpracy:

- wdrożenie System Zarzadzania FORTE: Finanse i Księgowość, Handel, Kady i Płace

- szkolenia FORTE

- usługi programistyczne/ rozwój dodatkowych funkcjonalności w systemach FORTE