Jesteś tutaj: Wercom
/
Referencje
/
Quay

QUAY

QUAY  

Firma Wercom poprzez  szereg merytorycznych spotkań  i profesjonalnie przeprowadzone prezentacje, ułatwiła nam  dokonanie właściwego wyboru systemu, jakim jest System Symfonia Forte.  
Na taki wybór wpłynęła przede wszystkim funkcjonalność systemu, który najlepiej pokrywał się z potrzebami  firmy oraz możliwość zintegrowania Symfonii z innymi, zaawansowanymi aplikacjami funkcjonującymi w naszym przedsiębiorstwie. Dodatkowo Sage, jako wiodący producent oprogramowania ERP nie tylko zapewnił zgodność ze zmieniającymi się przepisami prawa, ale również zaproponował atrakcyjną cenę w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań”
– mówi Arkadiusz Szymański szef działu IT w QUAY BHU Sp. z o.o.

„W chwili obecnej Wercom jest też firmą pierwszego kontaktu w sprawach Symfonii. Na naszą decyzję o podjęciu stałej współpracy serwisowej wpłynęło przed wszystkim poprawnie przeprowadzone wdrożenie oraz integracji Systemu Forte z naszymi wewnętrznymi systemami rozliczeniowymi. - mówi Arkadiusz Szymański

QUAY B.H.U. Sp. z o.o. od ponad 19 lat jest prężnie działającą firmą zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Jako autoryzowany dystrybutor czołowych producentów łożysk, pasów i narzędzi gwarantujemy dostawę produktów najwyższej jakości oraz fachowe doradztwo.

Z racji na wieloletnie doświadczenie oraz regularną analizę potrzeb Klientów firma stara się na bieżąco poszerzać swoją ofertę. Centralny magazyn w Poznaniu w połączeniu z 11 oddziałami m.in. w  Gdyni, Gdańsku, Krakowie, Wrocławiu daje odbiorcom ciągły dostęp do ponad 19 tysięcy pozycji asortymentowych.

 

Zakres współpracy:

- wdrożenie Systemu Zarządzania FORTE: Finanse i Księgowość, Kadry i Płace, Środki Trwałe

- szkolenia FORTE

- prace programistyczne/ rozwój dodatkowych funkcjonalności w systemach FORTE