Jesteś tutaj: Wercom
O firmie
Praca

Praca

Dokumenty aplikacyjne (CV i list motywacyjny) prosimy przesłać na adres biuro@wercom.pl. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.2007r o ochronie danych osobowych, Dz.U. nr 133, poz. 883)."

Miejsce pracy: Poznań

Programista .NET/C#

Jeśli chcesz zdobywać doświadczenie i tworzyć oprogramowanie, pociąga Cię praca w zespole profesjonalistów i tworzenie indywidualnych rozwiązań, jesteś absolwentem lub studentem - to jest praca dla Ciebie!

Opis stanowiska pracy:
  • projektowanie rozwiązań programistycznych
  • implementowanie i utrzymanie aplikacji w technologii .NET/C#
  • tworzenie dokumentacji projektowo-wdrożeniowej

Wymagania:
  • umiejętność programowania w języku C# na platformie .NET
  • znajomość HTML/CSS, JavaScript (jQuery), AJAX
  • znajomość relacyjnych baz danych - SQL Server

Mile widziane:
  • znajomość wzorców projektowych: MVC i MVVM
  • znajomość biblioteki angular.js

Min. doświadczenie: mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie: Wyższe inżynierskie lub w trakcie studiów

Miejsce pracy: Poznań

Specjalista ds. sprzedaży

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych klientów na oprogramowanie
  • Odbywanie umówionych spotkań z potencjalnymi klientami
  • Prowadzenie pełnego cyklu sprzedaży (analiza potrzeb, prezentacja, oferta, negocjacje)
  • Skuteczna realizacja wyznaczonego planu sprzedaży
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży aktywnej i obsłudze klienta - mile widziane doświadczenie w sprzedaży oprogramowania lub branży informatycznej
  • Wysoka aktywność w działaniu i nastawienie na sukces
  • Zdolności negocjacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie minimum średnie

  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość programów typu Symfonia, CDN Optima, Enova, Asseco Wapro lub podobne