Jesteś tutaj: Wercom
/
O firmie
/
Partnerzy

Partnerzy

Sage partner strategiczny, wiodący producent oprogramowania do zarządzania małymi i średnimi przedsiębiorstwami, bez względu na branżę czy formę prowadzenia działalności. Kilkanaście lat doświadczenia, sprawdzone produkty oraz przynależność do wiarygodnej międzynarodowej organizacji, jaką jest Grupa Sage, daje Klientom gwarancję współpracy ze stabilnym producentem, o silnej pozycji rynkowej.

 

Oferta rozwiązań:

- Sage Symfonia ERP

- Sage Symfonia 

- Sage Symfonia Start

 

 

 

Sage Sp. z o.o. ul. Kolejowa 5/7, 01-217 Warszawa

www.sage.com.pl

 

Unicore Partner, autor modułu Unicore produkcja, rozwiązania dedykowanego do Systemów Symfonia i Systemu Zarządzania Forte dla firm mających potrzeby w zakresie planowania, harmonogramowania i rozliczania produkcji, w tym produkcji w toku.

Oferta rozwiązań:

- Unicore Produkcja 2.0

- Pulpit Menedżerski

 

Unicore S.C. ul. Grunwaldzka 2B , 82-300 Elbląg 

www.mojaprodukcja.pl/

www.unicore.pl

 

Unizeto Technologies – partner, uznana w Polsce i na świecie firma informatyczna, która w 1998 r. utworzyła pierwszy w Polsce publiczny urząd certyfikacji (CERTUM Powszechne Centrum Certyfikacji). Unizeto jest wiodącym dostawcą usług certyfikacyjnych związanych z podpisem elektronicznym oraz dostawcą rozwiązań podpisu elektronicznego.

Oferta rozwiązań:

- Zestaw Certum Standard

- Zestaw Certum Mini

 

Unizeto Technologies S.A. ul. Królowej Korony Polskiej 21, 70-486 Szczecin

www.unizeto.pl

 

Trol InterMedia – partner, dostawca oprogramowania oraz usług w zakresie technologii internetowych. Autor oprogramowania 2clickShop  profesjonalnego narzędzia do prowadzenia sprzedaży w Internecie, zintegrowanego z Systemem Symfonia i Systemem Zarządzania Forte.

Oferta rozwiązań:

- 2clickShop

 

TROL InterMedia sp. z o.o. sp. k. ul. Poznańska 56, 64-510 Wronki

www.trol.pl