Nowa oferta Sage Symfonia 2016

Miło nam poinformować, że już jest dostępna nowa, elastyczna oferta Sage Symfonia 2016, dzięki której w łatwy sposób dopasujesz produkty Sage do potrzeb Twojej firmy. Nowości w ofercie:

1. Biura Rachunkowe

Nowością kierowaną dla biur rachunkowych jest pojawienie nowego pakietu – Sage Symfonia Pakiet Standard Plus. Od dzisiaj biura rachunkowe mogą również kupować pojedyncze moduły w zależności od swoich potrzeb.

Już 15 października dostępna będzie nowa usługa – Sage Drive, która służy do bezpośredniej, elektronicznej wymiany informacji i dokumentów pomiędzy systemami handlowymi Sage Symfonia, a finansowo-księgowymi Sage Symfonia w biurze rachunkowym.

2. Przedsiębiorcy

Ciesz się nowymi programami: Sage Symfonia Start Mała Księgowość, Sage Symfonia Start Faktura oraz Sage Symfonia Start Handel, jeżeli rozliczasz się uproszczoną księgowością. Dla przedsiębiorców pełnej księgowości przygotowaliśmy Sage Symfonia Środki Trwałe, Sage Symfonia Kadry i Płace z nowymi ilościami pozycji na listach płac, Sage Symfonia Finanse i Księgowość oraz Sage Symfonia Handel, do którego pojawiły się nowe rozszerzenia:

  • Detal – którego zadaniem jest usprawnienie obsługi sprzedaży detalicznej (dostępny od 15.10.2015 r.)
  • e-Handel – który jest przeznaczony do obsługi aukcji internetowych na portalu Allegro (dostępny od 30.10.2015 r.)